Karjeros galimybės

Sprendimai

Projektas WABCO pakaba

Atsižviegiant į tai, kad ELAMETOJE E-coat (KTL) padengtos detalės, buvo labai sudėtingos geometrijos , pastarųjų supakavimas transportavimui bei išpakavimas prieš tolimesnį montavimą buvo labai brangus.

Bendradarbiaujant su mūsų tiesioginiu užsakovu – UAB “HI_STEEL” ir galutiniu pirkėju – WABCO AUTO, mes pradėjome surinkinėti detales mūsų įmonėje. Mes dengiame metalines detales E-coat (KTL), įpresuojame PEM varžtus, įvores, spyruokles, fiksatorius ir kt.

Surinktos pakabos tiekiamos tiesiogiai į WABCO gamyklą Vokietijoje.

Projektas BOBCAT purvasargis

Bendradarbiaudami su Estijos kompanija TARMETEC mes sėkmingai išsprendėme sunkių ir sudėtingų detalių pakavimo ir transportavimo problemą.

Šiuo metu tiekimo grandinė yra puikiai suderinta ir OEM klientas , kuris nuo mūsų yra ~ 5000 km atstumu, yra patenkintas tiekimo terminais ir blizgančia detalių danga.

Narystė BACC

Jeigu Jūs Baltijos šalyse ieškote komponentų automobiliams, mūsų kompanija gali pasiūlyti Jums įvairią pagalbą ir “know-how” susijusius su gamybos perdislokavimu, gamybos ir tiekimo grandinės optimizavimu, logistikos ir paslaugų plėtojimu. Mes esame aktyvus “BALTIC AUTOMOTIVE COMPONENTS CLUSTER” narys nuo 2013. Daugiau informacijos rasite www.bacc.lt