Karjeros galimybės

We can coat

Įmonėje atliekamas įvairus metalinių detalių paruošimas ir E-Coat (KTL), miltelinis ir „šlapias“ padengimas, surinkimas, pakavimas. Visos paslaugos teikiamos vykdant 100 proc. kokybės kontrolę.

Paruošimas

Prieš dažant detales, metaliniai paviršiai yra paruošiami – nustatomas jų kokybės lygis, parenkamas paruošimo būdas, metodika ir t.t., kad padengimas būtų kokybiškas.

Šratavimas

Jeigu detalių paviršiai yra padengti rūdimis, metalų oksidais, šlakais ir pan., tolimesni dažų ar grunto sluoksniai privalo būti nuvalyti – tai galima atlikti rankiniu šlifavimu arba nuvalyti abrazyvo srautu.

Ėsdinimas

Šiuo metu įmonėje detalės ėsdinamos (pickling) rankiniu, ne automatiniu režimu. Esant poreikiui, per kelis mėnesius, galime ėsdinimo paslaugą teikti automatinėje linijoje (tam yra parengta vieta, įrengimai etc.)

Nuriebalinimas/fosfatavimas

Įmonėje šie procesai yra pilnai automatizuoti. Detalės dengiamos Zn-Mn-Ni fosfatu.

E-Coat (KTL)

Metalų padengimas katodinės elektroforezės būdu (KTL arba E-coat) yra pilnai išbaigtas technologinis procesas, kuris taikomas metalų paviršiaus padengimui plona, vientisa, vieno sluoksnio, korozijai atsparia dažų danga.

Paruoštos detalės dengiamos dažų vonioje (~ 20 m3), kur dažai nusodinami ant katodo elektros srovės pagalba. Dažų perteklius nuplaunamas, kad gautųsi tolygus padengimas. Dažai išdžiovinami aukštoje temperatūroje ~ 200 °C.

KTL padengimas leidžia vienodu, pageidaujamo storio sluoksniu, padengti ne tik geometriškai sudėtingų detalių paviršių, bet ir tolygiai padengti vidines detalių ertmes.
Galimas detalių padengimo storis yra nuo 15 iki 35 mikronų.

KTL arba E-coat  padengimas gali būti naudojamas kaip galutinis arba kaip epoksidinis pagrindas skystam ar milteliniam padengimui.
KTL arba E-coat padengimas jau daugiau kaip 25 metus yra standartizuotas padengimas automobilių pramonėje, kas savaime yra bene optimaliausias kainos-kokybės santykis.
KTL arba E-coat  technologija yra „draugiška aplinkai“, nes lakiųjų organinių junginių kiekis yra <1%.

Miltelinis padengimas

Paruoštos/gruntuotos detalės įmonėje taip dengiamos milteliniu būdu, t.y. elektrostatiškai įelektrintos dažų dalelės prilimpa prie detalės paviršiaus. Krosnyje įkaitinus detales  iki ~ 200 °C, dažų dalelės termoplastifikuojasi – išsilydo ir sustingsta.

Padengiamos detales gali būti:

  • nuriebalintos,
  • fosfatuotos,
  • arba  padengtos “e-coat/KTL“ danga, kuri šiuo atveju atlieka grunto vaidmenį. Šis dviejų sluoksnių padengimas dėl savo optimalios kainos/kokybės yra standartizuotas ir dažniausiai naudojamas treilerių ir žemės ūkio mašinų detalių dažymui.

Įmonėje naudojame tik ES gaminamus miltelinius dažus.

„Šlapias“ padengimas

Užsakovui pageidaujant, įmonėje atliekamas metalinių detalių padengimas „šlapiuoju“, įprastiniu būdu.

Surinkimas

Mūsų įmonė atlieka tam tikrų mazgų surinkimą – varžtų įsukimą, plastmasinių įvorių įpresavimo, antifrikcinių plėvelių klijavimo ir kitas operacijas pagal kliento techninius reglamentus.

Pakavimas

Detalių pakavimas atliekamas pagal užsakovų reikalavimus arba sukuriamas ir patikrinamas įmonėje. Pakavimas atliekamas įvairiais būdais ir metodais, derinant kainos ir kokybės reikalavimus. Pakavimas atliekamas tiek įmonės medžiagomis/tara, tiek pateikus užsakovui.